Chladící polštář

Tento speciální chladící polštář ocení převážně lidi, kteří mají problémy s migrénami, horečkami nebo trpí návaly horka.
239 Kč
299 Kč
60 Kč
Dostupnost: Skladem > 10 ks

 

 

Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?
U Vás kdekoliv v ČR poštou pondělí, 20 srpna
U Vás kdekoliv v ČR PPL pondělí, 20 srpna
K vyzvednutí Tábor pátek, 17 srpna
K vyzvednutí Praha úterý/středa
K vyzvednutí Brno úterý/středa
K vyzvednutí Ostrava úterý/středa
K vyzvednutí Hradec Králové úterý/středa

Přestavujeme Vám revoluční vynález pro všechny, které trápí bolesti hlavy, horečky nebo migrény. Díky tomuto chladícímu polštáři si můžete užívat chladného nočního spánku.

Má všestranné využití, nejčastěji se používá jako klasický polštář, může ale také sloužit jako podložka pod záda nebo nohy.

Chladící polštář absorbuje tělesné teplo, poskytuje úlevu při návalech tepla, horečkách, nočním pocení, bolesti hlavy, zad nebo nohou. Je vyroben z netoxického materiálu, který neobsahuje latex.

Jak se chladící polštář používá?

Výhodou tohoto polšáře je jeho schopnost samochlazení, nemusíte jej tedy dávat do lednice, ale dokáže se vychladit sám! Postup je velmi jednoduchý a za pár chvilek si můžete užívat skvělé osvěžení.

Krok 1: Položte polštář na rovný, voděodolný povrch. Vyjměte uzávěr ventilu a nalijte do polštáře cca 7-8 šálků velmi teplé vody (cca 2 litry vody). Závěr opět pevně zavřete.

Krok 2: Ujistěte se, že je ventil opravdu pevně uzavřen. Během 4 hodiny se polštář aktivuje. Po 4 hodinách pomalu rolujte polštář směrem k uzávěru ventilu.

Krok 3: Zvedněte roh polštáře v místě, kde je ventil, a ventil odklopte, aby se přebytečný vzduch dostal ven. Jakmile z polštáře vyfouknete přebytečný vzduch, ventil opět zavřete.

Krok 4: Nevystavujte polštář přímému slunečnímu světlu, aby došlo k úplnému ochlazení. Je důležité odstranit veškerý přebytečný vzduch. Čím méně vzduchu, tím chladnější polštář.

Jak udržet polštář stále příjemně chladný:

  • Každý měsíc přidávejte vodu a udržujte stále stejné množství vody v polštáři.
  • Snižujte množství vzduchu vevnitř – opakujte kroky 2 a 3.
  • Nevystavujte polštář přímému slunečnímu svitu.
  • Vychlaďte polštář v lednici po dobu max. 15-30 minut. Nedávejte polštář do mrazničky.

Údržba:

  • Polštář čistěte utěrkou s trochou mýdla. Čistěte opatrně krouživými pohyby a odstraňte důkladně zbytky mýdla.

Rozměry:

  • Velikost: 52 x 29 cm

Technická specifikace

  • Materiál: Semiš